O počasí

Eva Střížovská listopad 2021 Slovo redakce česky

Slovo na listopad

O počasí

Také jste si všimli, že téměř zmizelo jaro a podzim a místo toho je jen zima a léto? Letos byla zima zvláště dlouhá, léto začalo místo jara už částečně v květnu a zatímco loni v půlce listopadu jsem ještě chodila bosa po louce, včera mne při vstupu na balkon ovinula taková kosa, že jsem vůbec ven nevyšla.

Všechny klimatické změny prý zavinil člověk. Vyfukuje do ovzduší moc plynů, kácí stromy a celé lesy atd. A také se snaží počasí měnit. Umí např. rozehnat mraky a zařídit slunečný den. V Americe si svatebčané za takový hezký den mohou zaplatit.

Také se mluvilo o chemtrails, kdy letadla ve výšce 7 – 10 km vypouštějí do ovzduší určité chemikálie, které mají bránit oteplování planety. Více je o tom na wikipedii. Jsou tam uvedeny americké patenty na tento způsob ochrany Země. Je tam také uvedeno, že časem tyto praktiky přestaly. Je pravda, že tlusté bílé čáry za letadly už na nebi moc vidět nejsou, zatímco před několika roky se jimi nebe jen hemžilo. Dnes bývá nebe většinou azurové. Tedy když je slunečno.

Abychom nesmradili na zemi, mají být zrušena auta na benzín a nahrazena auty elektrickými. Hm, na to jsem zvědavá, když je té elektřiny takový úbytek. Je i nedostatek nafty a plynu, vlastně všech energií.

Kdepak jsou ty Teslovy patenty a spisy na volnou energii? Prý je toho plný vagón kdesi v USA ukryto. Tak co kdyby se to odkrylo. Jo, to nejde, kdo by z toho profitoval?

Nerozumím ekonomice a snad ani rozumět nechci. Jen říkám, co jsem různě četla.

Eva Střížovská

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012