Trocha potřebné konspirace

Eva Střížovská srpen 2021 Slovo redakce česky

SLOVO NA ZÁŘÍ

 

Trocha potřebné konspirace

 

Doufám, milí čtenáři, že jste si přečetli nedávnou úvahu Jaroslava Kovaříčka NEBERE TO KONCE.

Jestli ne, učiňte tak, mnohé se dozvíte či nedozvíte…

Zacituji alespoň kousíček:

 

Proč se tato virová nákaza rozšířila tak rychle po celém světě? Proč změnila WHO ustálené definice pandemie i vakcíny? Dnes navrhované vakcíny nejsou totiž vakcíny v tradičním smyslu slova, jsou to technologie genetických modifikací. Víme dost o možných budoucích následcích tohoto hraní si na Boha?

 

Vláda (a nejen naše) se chová jako šílená, opravuji nikoliv jako šílená ale spíš jako DEBILNÍ.A ZLÁ.

V urputné snaze přimět občany k maximální poslušnosti vydává nesmyslná a protichůdná nařízení a zákazy, na které ale nemá ze zákona vůbec právo. Zatímco „ovčané“ se tomu tiše podrobují, mnozí občané protestují. A nejen u nás. Např. Melbourne je už několik dní dějištěm nejen protestů, ale i bitek a násilí. A to se rýmuje s heslem Rozděl a panuj. Amerika je rozdělena na levičáky a pravičáky, ČR a další země jsou rozděleny na OČKOVANÉ A NEOČKOVANÉ. Byla u mě před pár dny na návštěvě redaktorka z Rumunska. Ptala jsem se jí jak přejela čtyři hranice, s jakými papíry se musela vykazovat. Řekla, že jenom s jedním, protože tam stojí, že prodělala covid. „Ale horší je to v naší redakci, když se přiblížím ke kolegyním, ječí a odstrkují mě, protože nejsem očkovaná.“

Přitom už i naše oficiální média přiznávají, že jak se ukazuje, i očkovaní se dalším covidem běžně nakazí. A že tedy po druhé dávce je potřeba i dávka třetí. Je zcela logické, že hlasatelé této „pravdy“ se za to budou smažit v pekle. (Zatímco očkovaní budou doufat, že jsou v pořádku a možná se také divit, když budou mít nějaké potíže.)

Z těch nemnoha autorů Českého dialogu, kteří zůstali časopisu věrni, aniž by za to dostávali nějaké honoráře, onemocněli po očkování tři. A to docela dost.

Sem i v tisku, ale hlavně na sociálních sítích se objevují takového zprávy:

 

Nikdo nemůže zdravého člověka diskriminovat ani vláda ani soukromá firma ani žádné jiné státní složky instituce - pokud k tomu nemá zákonem podložené data a důkazy - US všechna nařízení vlády shodil - protože vláda restrikce a nařízení zákonem a daty podložené nemá - doposud nepředložila žádná konkrétní data ani legislativně důkazy k tomu proč zavedla restrikce - žádná pandemie tu nyní není - tudíž nemůže být vyhlášen ani nouzový stav ani žádná další omezení tak aby se porušovaly paragrafy z listiny základních lidských práv a svobod.

 

PRVNÍ POMOC pro rodiče, radnice, školy - jak by měli reagovat vůči aktuálnímu opatření…

Ano, tato vláda si bere na paškál i bezbranné děti.  I když zatím média schopná všeho, nepoukázala na žádné nemocné dítě, byli děti ve školách nuceni se podřídit nesmyslným opatřením – rouškám, které jsou zcela proti zdraví dětí i zdravému rozumu, nemožnosti pohybu, tanci a zpěvu! A lidé se bouří a informují „ovčany“, jak mají své děti bránit. Pokud je nebrání, dovolují institucím, aby dětem poškozovaly zdraví. Ale to už si najděte jinde, nebaví mě toto hnusné jednání tzv. odpovědných činitelů dále posuzovat. Možná, že mnozí „ovčané“ včetně učitelů věří tomu, že dělají dobrou věc. Ale nedělají, jsou jen hloupí a ovčácky poslušní. A teď malý nákuk do politiky. Hlavní „zlotřilec“ Babiš postavil svou kampaň na zničení Pirátů (což nevadí, těch není škoda) a na tom, jak zas obdaruje stařenky pětistovkou. To už je horší, protože mnohé stařenky mu budou téměř líbat za to nohy a volit ho. A náš pan prezident, velitel všech armád? Koukněte na obrázek a snažte se přemýšlet, jestli je vám jedno, že pomalu ztrácíte svobodu a jdete ochotně do další totality.

Eva Střížovská

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012