Milí čtenáři Českého dialogu,

Venda Šebrlová 12 2015 Aktuality česky

jsem moc ráda, že k sobě patříme. Každý rok přináší změny a není potřeba se jich bát - a navíc, stejně to není nic platné! Když to všechno dobře dopadne, tak příští Vánoce budeme (jen!) o rok starší.

 

Píšeme pro vás rádi. Snažíme se poznat, co je pro vás tady doma i za hranicemi podstatné. Chceme, abyste neztratili kontakt s českým jazykem. Upozorňujeme vás na knížky, které stojí za to číst. Zveme vás na výstavy a naše akce.

 

Jako v životě, tak i v naší novinářské práci je někdy ouvej. Teď jsme dokonce i bez redakční místnosti a tím nastávají organizační problémy. Kdybyste nás ale viděli na vánočním večírku ČD, nepoznali byste to. Všichni  tam byli rádi - novináři i čtenáři. Těšili se na sebe a radovali se. Z povídání, muziky, tancování, mlsání dobrot i ochutnávání báječného vína...

 

Budeme si muset vytvořit pevný plán - kdy, kde a co. Taky jak, abychom vás nenudili. Protože my v redakci i naši laskaví spolupracovníci chceme být s vámi. Těšit se z vašich mailů a z nápadů, které nám otvírají další dveře do světa našich krajanů.

 

Děkujeme vám, že jste. Držte nám palce, my vám držíme celé pěsti. Ať se za rok zase potkáme nad redakčním vánočním přáním!

 

Venda Šebrlová

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012