Ještě jste nečetli Žulového Stalina?

-red- 11 2015 Knihy česky

Nejlepším dárkem pod stromečkem bývá kniha.

Máme tu jednu velice zajímavou, a to beletristicky zpracovaný příběh o vzniku a zániku ohromného žuloveho monstra nad Prahou, Stalinova pomníku. O knize jsme sice už psali dříve, a dokonce s jejím autorem měli i Hovory bez hranic v Městské knihovně. http://www.cesky-dialog.net/clanek/5107-hovory-o-stalinovi/

Nyní jsme ale dostali možnost nabídnout ji zájemcům ve větším množství.  Výtěžek z prodeje pomůže dále financovat Český dialog. Autor, Ruda Cainer z Vídně je totiž účastníkem našeho posledního dokumentu. A protože při psaní knihy myslel i na mladou generaci, bude mít radost, když se kniha dostane do rukou nejen pamětníkům, ale i těm mladším. Snad i proto zvolil románovou formu. Nudit se pri čtení rozhodně nebudou, čtení je to napínavé až do konce.

Zde ještě rozhovor Rudou Cainerem.http://www.cesky-dialog.net/clanek/5098-rudolf-cainer-o-zulovem-stalinovi/

Knihu objednávejte v redakci Českého dialogu, cena je 299,- Kc plus poštovné (do zahraničí 80 Kč Evropa, 160 Kč zámoří. Omlouváme se za první informaci rozeslanou mailem, kniha je poněkud těžší a poštovné tudíž stojí o trochu více než jsme původně uvedli) Platit můžete převodem na náš účet 110 103 4001/5500 nebo si osobně vyzvednout po telefonické dohodě o čase.

Podpořte Český dialog koupí  Žulového Stalina

Děkujeme

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012