Vážení členové a přátelé klubu Beseda,

-red- 9 2015 Naši ve světě česky

 

O víkendu v klubu proběhly tradiční vepřové hody a je naším velkým potěšením oznámit, že se jednalo o zatím nejúspěšnější konání hodů v historii klubu! Přišli jste v rekordním počtu a jídlo i pivo bylo vynikající. Výtěžek z této akce bude použit na opravu koupelny v  patře klubu a další drobné opravy, které jsou bezprostředně nutné před přijezdem Kühnova dětského sboru z ČR v říjnu 2015.

Díky těm, kteří vyplnili klubovou anketu budeme do budoucna o něco moudřejší a věříme, že příští hody budou zase o něco lepší. Vaše zpětná vazba a názory jsou pro růst a vylepšení klubu stěžejní.

Rádi bychom tímto poděkovali všem, kteří se na organizaci hodů podíleli. Bez vás a vaší chuti pomoci nejsou takovéto akce možné a velmi si ji vážíme! V případě, že máte zájem pomoci při budoucích akcích Besedy, napište nám a my vás rádi zařadíme do našeho seznamu dobrovolníků.

Pro doplnění připomínáme, že každý člen má právo nahlédnout do finančního hospodaření klubu Beseda a to buď na požádání či během valné hromady klubu plánované na listopad 2015.

V  příloze zasíláme několik fotografií z víkendu a těšíme se na viděnou s vámi na další klubové akci!

Váš výbor klubu Beseda

 

Pozn. redakce: o časopisu Beseda vyšla v tomto roce informace viz. http://www.cesky-dialog.net/clanek/6582-predstaveni-casopisu-beseda/  a

o činnost klubu se píše též v knížce Mezi našimi v Klokánii, pár knížek je ještě k objednání na e-mailové adrese strizovska@seznam.cz

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012