Aktuálně se vám líbí....

-red- 8 2015 Ohlasy a názory česky

Zveřejňujeme několik vzkazů od čtenářů, kterým se líbily články z našeho posledního Aktuálně.... ale i dřívější. Děkujeme, že nás čtete. Český dialog pro Vás připravujeme rádi, čtěte a pište nám, a také:

...... ten článek o Pavlikově se mi moc líbil ! Čiší z něho všechno pozitivní cítění a snaha o spokojenou budoucnost . Toho je nám dnes třeba...

Sent by Jana Ruzicka, Austrálie (t.č. Česko)

-----------------------------------------------------------

Mila Martino, mohu jen konstatovat, zes svym uvodnikem v ´Aktualnim Ceskem dialogu-srpen` obsahem i formou na elegantni vysi!!! Zatim jsem stacil cist srpnove ´Slovo sefredaktorky nasi Evy Strizovke´, ktere ocenuji take obsahem i formou za brilantni! Preji optimalni pokracovani pismem i praktickymi nutnostmi! Otakar, jenz si fakt posmaknul!

Ota Štorch, Stockholm, Švédsko

-----------------------------------------------

Mila Martino,  ,,,,,,. v poste jsem nasel tvoje uvodni slovo k Dialogu a to bylo skoro tak osobni, jako dopis. Clanek od pani Seberlove sedi. Ten proste nema chybu. Na rozdil od chyb, ktere delame my. Z tech "hacku" se pamatuji na rakovinotvorna rajcata, protoze nebyla, ale to uz jsou desetileti....

Ruda Cainer, Vídeń, Rakousko

 

Vážená paní Fialková, vždy s velkým zájmem si přečtu vše, co mi posíláte na mou adresu. Jsem od Prahy vzdálená 130 kilometrů, proto se nemohu zúčastňovat vašich zajímavých akcí. Ohlas z Lucemburska mě ale velmi zaujal. Je velmi dobře, že naši krajané tam jsou tak aktivní. Držím jim pěsti, aby se jim tak dařilo stále. Ale je mi líto, že dosud nikdo z nich neprojevil zájem o stipendium na letní jazykový kurz pro krajany trvale žijící v zahraničí, jehož 25. ročník právě probíhá v Dobrušce. Budou-li kurzy pokračovat dál, s velkou radostí na něm uvítáme i krajany z Lucemburska. A protože už k nám do Dobrušky na kurz přijeli krajané ze 69 zemí, bylo by Lucembursko 70. zemí, za které bychom krajany srdečně přivítali. Samozřejmě že letos s radostí uvítáme i Vás.

S pozdravem

Alena Obstová

Líbí-li se vám naše články, budeme rádi, když podpoříte jakoukoli finanační částkou naši redakci. Časopis může existovat pouze dík podpoře svých čtenářů. Děkujeme.

 

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012