Pozor na Stanislava Humla!

Venda Šebrlová 8 2014 Ohlasy a názory česky

Potkali byste ho nejspíš v poslanecké sněmovně nebo v Hybernské ulici, kde sídlí jeho strana ČSSD. Mohlo by se totiž stát, že se na vás podívá, zamyslí se a jeho mozek-computer začne makat. Ví o vás všechno a nenechá si to pro sebe! Takže pozor!

 

Svým kolegům asi tyto služby neposkytuje -  přece jen jsou mezi nimi chlapi, kteří by mu za ty kecy rozbili ústa a ženy, co by z něj udělaly šaška.

 

To ovšem statečnému Humlovi nezabrání, aby alespoň v politice neuplatnil své obdivuhodné schopnosti. Před pár týdny věděl, že by Petra Kvitová měla pozbýt české občanství, když bydlí jinde a také jinde platí daně. Že tak činí desetitisíce jiných Čechů bylo pro něj nepodstatné. Teď přišel s překvapivou teorií o vlivu americké CIA na světové dění.

 

Samozřejmě, že je to mocná organizace a leccos zorganizuje, to ví celý svět. Ale ne tak, jak to „ví” Huml - i s podrobnostmi! Například teroristický útok v USA v roce 2001 byl prý jejím dílem. Jasnovidec připouští, že v New Yorku se po nárazu letadel zhroutily budovy-dvojčata... ale kdo ví, jak to opravdu bylo? Nepotřebovaly USA záminku pro zásah proti terorismu? A to ví Huml určitě: na Pantagon se žádný útok nekonal, (škody na budově tedy asi způsobily přehorlivé uklizečky).

 

Teď už díky jemu známe, jak to bylo se sestřeleným civilním letadlem nad Ukrajinou! Boeing MH17, letící z Amsterodamu do Kuala Lumpur, sestřelila prý ukrajinská stíhačka. Zemřelo 298 lidí. Huml ví, že „Američané mají na Ukrajině své poradce a někdo v pozadí chce válku za každou cenu”. Proto jsou výsledky vyšetřování katastrofy „na základě dohody čtyř nespecifikovaných států” utajeny.

 

Je pravda, že ČSSD už prožila mnohá zklamání z činů svých členů, někteří odešli sami, jiní opustili stranu „po dohodě”. Jenže ostudy není nikdy dost a tak poslanec Stanislav Huml přidal další kus fekálie na hromadu.

 

fotografie: Novinky.cz

- Venda Šebrlová -

 

 


 

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012