Cesta Katky Dehningové za datovou čáru

Maf 9 2013 Naši ve světě česky

Katku Dehningovou znáte ze stránek Českého dialogu, kam přispívá svými originálními postřehy. Nejen ze života v Kalifornii v USA, kde žije, ale i ze svých četných cest po světě, který už s rodinou procestovala křížem krážem. Barvité, chytré a poutavé čtení je to. Stejně jako její první knížka Proti proudu zeměkoule, kterou jsme představovali v Městské knihovně letos na jaře. Takže věříme, že i její nová kniha, která vyjde už koncem září, bude mít stejný úspěch. Co o ní Katka napsala naší redakci, ale i všem svým přátelům? Čtěte níže...

 

O čem je kniha Cesta za datovou čáru? Kniha je o naší cestě do Austrálie, na Nový Zéland, Bali a Tahiti.  Je vhodná pro celou rodinu.  Psaná s myšlenkou na děti.  Zvířaty se to v knize jen hemží.

Budou v knize opět fotografie? Ne, v knize tentokrát fotografie nebudou.  Je vydaná jiným nakladatelstvím (Lidové noviny), které v této edici fotografie nedělají.  Ale kniha bude obsahovat mapu s přesnou trasou naší cesty, krásně zpracovanou šikovnými grafiky.

Kdy zavítáš do České republiky? Když vše půjde dobře do ČR se vydám na jaře 2014.  Přesné datum a plán návštěvy dám vědět později.

Tolik píše Katka. A vy nám můžete napsat, máte-li zájem o její první knihu Proti proudu zeměkoule. Několik jich ještě máme k dispozici v naší redakci.

Maf

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012