Český festival v Kalifornii

-ES- 6 2012 Naši ve světě česky

Naši ve světě je nejen název rubriky, ale živá skutečnost. Ať v tady v Kalifornii nebo v Bosně a Hercegovině, v Argentině, v Egyptě...a mohla bych jmenovat všechny světadíly a všechny země kde žijí Češi. A téměř všude jsou aktivní, udržují si jazyk, zvyky, kulturu... rádi je budeme připomínat...

Dneska ukázka pozvánky na festival v La Mese, o který má zásluhu Markéta Hančová a také také Anna Hrabčáková.

Vážení přátelé!

Doufám, že se vám všem dobře daří!

Náš druhý česko-moravsko-slovenský festival se blíží a já Vás na něj chci za všechny z naší skupiny Karička co nejsrdečněji  pozvat!

Přijďte si popovídat s krajany, potěšit dětskými tanečky, folklôrními tanci a hudbou, písničkami "tam od nás", přijďte si pochutnat na českých a slovenských jídlech, obdivovat kraslice, perníky, keramiku, šperky a zatancovat si, popovídat a zazpívat ve spolek!

Nenechte si ujít příležitost potkat nové Slováky a Čechy a ty, co mají rádi naší kulturu a hlavně -  připomenout si, jak to u nás umíme na parketě roztočit! Doufám, že se nás spousta sejde a z vepřové a dalších dobrot nic nezbude!

Pozvánka s detaily je v příloze. Pokud si chtete zarezervovat vstupenky, tak můžete odepsat na tuto e-mail.

Festival se koná v La Mese, v hezkém sále, kde se bude krásně tančit i hodovat! Vstupné 12 dolarů, děti do 15 let zdarma.

Na všechny se těší Markéta a všechna děvčata z Karičky

 

 

 

 

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012