Kateřina Janouchová - Tajné sexuální fantazie švédských žen

ZIMA 2011 Ostatní česky
obálka čísla

(dcera prof. F. Janoucha) je u nás už známou ze svých předešlých knížek. Především tituly Nejbližší a Ukradené dětství jsou hlubokými sondami do lidské psychiky i vlastním autorčiným příběhem. Oblíbené jsou i knížky pro děti Jak jsem plřišel na svět, Ivanka je sama doma, Ivanka se myje atd.

Nedávno napsala knihu, ke které ji podnítily časté dotazy žen na besedách. A tak se dala do vyptávání a psaní o tajných sexuálních snech švédských žen. A protože je Kateřina i dobrou psychologickou pozorovatelkou, můžeme se domýšlet a i dočíst, proč a nač ženy takové fantazie mají.

V anotaci na knížku se píše:“ Kniha, kterou právě držíte v ruce, je jedinečná. Najdete v ní stovku sexuálních fantazií, jejichž autorkami jsou ženy z celého Švédska. Ženy z různých věkových kategorií a společenských vrstev se zde svěřují s tím, co je vzrušuje - a jdou bez zbytečného opisování přímo k věci. Kdy a kde k nám sexuální fantazie přicházejí, je značně individuální. Jednu věc však máme všechny společnou - málokdy jsme ochotné se o své sexuální fantazie s někým podělit. Jsou naším tajemstvím. Máme je schované na tom nejskrytějším místě svého nitra, kam nikdo cizí nesmí. Tedy alespoň tomu tak až doposud bylo…”

Knihu, jakož i jiné tituly této autorky, vydala Mladá fronta.

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012