Proč se divit, proč být šokován?

10 2008 Ostatní česky
obálka čísla

Nemusíme být šokování činností ruské rozvědky na našem území.

Když si uvědomíme jak málo se stále zdůrazňuje a opomíjí dvaačtyřicetileté působení komunistické násilnické ideologie v Československu. Která ve skutečnosti v socialistickém „táboře míru“ vládla od Vladivostoku po Jáchymov přes 70 let. 1917-1989

Dodnes se její krutou ideologií nechávají ohlupovat čeští státní úředníci a povolují ji jako demokratický program volitelné straně do parlamentu občanům, kterým násilí, podvody a lži nevadí.

Ačkoliv se prý současní komunisté zřekli minulé KSČ dovolávají se její současní předáci veřejně opět nedemokratických názorů svých zakladatelů. Naše média se přitom tváří nezúčastněně, zabývají se neonacisty, teroristy, nacionalisty, anarchisty či extrémisty, kteří nemají ani politickou stranu, natož aby seděli v parlamentě jako KSČM.

Veřejnosti jsou představováni jako nebezpečná individua, živly či neonacisté a tak podobně. Zakrývají tak extrémistickou stranu, která ačkoliv do demokratického parlamentu nepatří, přesto v něm rozhoduje, škodí a jako obvykle se demokraticky pouze tváří.

K. Mrzílek
k.deu@seznam.cz

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012