Mezinárodní Český Klub - Hovory bez hranic

10 2008 Ostatní česky
obálka čísla

podzimní série v Městské knihovně v Praze pokračuje!

pondělí 3. listopadu, od 19.00

ČEŠKA ZA POLÁRNÍM KRUHEM – s NELLY RASMUSSENOVOU etnoložkou, fotografkou, cestovatelkou o tom, jaké to je žít za polárním kruhem a přátelit se s Laponci či Eskymáky. Spojeno s promítáním.

pondělí 1. prosince, od 19.00

TRANSHIMALÁJEM s horolezcem a cestovatelem MIRKEM LUKEŠEM

Nejen o nádherných a drsných velehorách, ale i o lidských právech v Číně beseduje a promítá cestovatel žijící v Švýcarsku.

DALŠÍ AKCE v listopadu

POZOR! nebyly v původním programu, připravili jsme pro vás navíc!

Čtvrtek 20. listopadu, 19.00

ČESKOSLOVENSKÉ LEGIE

Unikátní dokumentární film natočený v USA od s pomocí českých historiků mapuje vznik a působení československých legií – spojeno s besedou, hosté jsou v jednání.

Městská knihovna v Praze - malý sál

11. listopadu, od 16.00

Píšničkář který nezemřel - další promítání dokumentu o K. Hašlerovi

Pro ty, kdo jej nestihli na jaře v Městské knihovně.

Tentokrát v divadle U Valšů,
Karoliny Světlé 18, P1

Besedy i další akce (až na výjimky) jsou určeny nejen členům a příznivcům klubu, ale i široké veřejnosti. Pozvěte proto i své přátele!

Noví zájemci o členství v klubu, hlaste se kdykoli na našich akcích, telefonicky nebo e-mailem. Po vyplnění přihlášky a zaplacení dobrovolného příspěvku budete dostávat individuální pozvánky na každou akci a můžete využívat členských výhod (snížené ceny na některé akce, možnost inzerce v ČD zdarma a další zajímavé pozvánky a možnosti, vyplývající z užšího kontaktu s klubem). Přihlášky najdete též na www.cesky-dialog.net v sekci MČK, rádi zašleme i poštou. Po ukončení tištěné verze časopisu Český dialog budou informace o akcích MČK rozšiřovány rovněž prostřednictvím mailových pozvánek. Proto uvítáme, sdělíte-li nám svůj mail. Přehled akcí najdete rovněž na www.cesky-dialog.net v sekci MČK.

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012