O kalendáři

3-4 2007 Ohlasy a názory česky
obálka čísla

Vánoční číslo Českého dialogu a i ten kalendář 2007 byly jedním dárkem pod můj vánoční stromeček!! Jeden kalendář jsem obdržel přímo od Vás a dva další kalendáře pomocí pana Kalivody!! Tyto dva kalendáře odešlu zde na adresu dvou důchodců, tak jako každoročně. Paní Střížovská, gratuluji k tomu úvodníku v čísle 11-12 a zároveň mne nadchl článek: "Neváhal nasadit svůj život!" a článek o vydané knize: "Hrdinům se neděkuje!" A celé číslo ČD 11-12 je výborné čtení - GRATULUJI!

Srdečně zdraví a mnoho úspěchů přeje:

Joža Nedomlel
Canberra, Austrálie

Kalendář jsem dostala těsně před vánocemi od mé dlouholeté známé, Češky, již léta bydlící v Manchestru. Trochu mě zarazilo že se nechám obdarovat něčím českým od "Angličanky". Teprve koncem vánoc jsem měla čas do kalendáře kouknout. Moc se mi líbí. Čtení o významných událostech či osobnostech, příběhy, život krajanských komunit, to vše mě zajímá a dobře se to čte. Myslela jsem, že recepty zcela vynechám. Mám nějaké kuchařky doma a nestíhám vařit, natož je nějak více studovat. Tady jsem ale náhodou jeden přečetla a chytly mě. Je šikovné, že vaříte vždy v daném měsíci ze surovin v tu dobu dostupných, receptů je málo, že nezahltí a jsou to jedny z nejtradičnějších a také poměrně jednoduché. No a křížovky, to si vyluští každý rád. Tak tedy díky za šikovný kalendář a přeji vám ať se vám i nadále daří.

(Posílám zatím vyluštěnou křížovku. Samozřejmě se pustím do dalších.)

Zdravím vás a přeji hodně pohody a dobrých nápadů.

Ing Františka Marková
Kolín

Evžen Topinka jménem lvovské České besedy vřele děkuje milé paní Evě Střížovské a dr. Janě Volfové za zaslaný skvělý Český kalendář 2007 a přeje jim pevného zdraví, hodně úspěchů a zdaru v roce 2007.

Za ČB ve Lvově
Ing. Evžen Topinka

Pozn. redakce

Děkujeme za příznivé ohlasy a sdělujeme, že kalendáře letos rychle mizely z redakce, už máme jen pár kousků. Čekáme na vaše vyluštěné křížovky, abychom mohli vylosovat ty, kteří dostanou po hezké knížce.

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012