Mezinárodní český klub - Co bude

10 2003 Ostatní česky
obálka čísla

Každou první středu v měsíci se můžeme sejít, tedy kdo má chuť a čas, v nově otevřené báječné restauraci U Inšpektora, v Krakovské ulici 19 a to od 17 hodin. Dále pokračují Hovory bez hranic a chystáme i další zajímavé věci. Všichni členové klubu dostanou pozvánky. Nečlenové se snadno mohou přihlásit, stačí vyplnit přihlášku, kterou rádi zašleme, a zaplatit roční členský poplatek 500 Kč na poštovné a další výdaje spojené s přípravou klubových akcí. Není bohužel v našich časových i finančních možnostech informovat všechny lidi na této zeměkouli to tom, co konáme, neb je toho moc, ale zeptáte-li se v redakci, rádi vám nejbližší program sdělíme.

Alespoň stručně, co nás čeká do konce roku 2003:

Právě proběhly Hovory o Africe (24.10.) s cestovatelkou a publicistkou RNDr. Milenou Blažkovou a s Ing. Jaroslavem Kořalkou, diplomatem v Etiopii.

Další Hovory bez hranic v Městské knihovně v Praze, tentokrát opět hudební

28.11. -- s Jaroslavem Hutkou o Holandsku, o muzice, o všem, co vás zajímá

19.12. -- s Pepou Fouskem o politice, o cestování, ale především o jeho písničkách.

Výjimečné Hovory bez hranic proběhnou také 25.10. v Havlíčkově Brodě s jazzovou zpěvačkou Janou Koubkovou, která bude naším hostem na havlíčkobrodských

Podzimních knižních trzích, jichž se účastníme s Českým dialogem.

POZOR! V sobotu večer 13. prosince slaví Český dialog své 13. narozeniny!

Nejdůležitější letošní setkání, které proběhne v nejen v předvánočním, ale i náležitě slavnostním a narozeninovém duchu. Připravuje se bohatý program a těšíme se na vaši hojnou návštěvu! Koná se v restauraci U inšpektora, Krakovská 19, Praha 1.

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012