Andršpašsko broumovský deník

-red- červen 2022 Kultura česky

Vzhůru dolů, s.r.o. je vydavatelem pěkného a praktického průvodce unikátní krajinou skal a zajímavých míst na severu Čech.

Knížka s pevnými listy v otáčecí kroužkované vazbě obsahuje fotografie, mapy, legendy, tipy a popis jednotlivých míst jako Andršpach, Teplické skály, Supí skály, Broumovské stěny, Ostaš, Jestřebí hory a zavítá i do sousedního Polska na Stolové hory.

Trasu výletů si můžete vybrat podle tipů i s uvedením míst vhodných k odpočinku jako jsou nejen půvabná skalní místa ale i restaurace, nabízející občerstvení. Jestli zvolíte k putování lesní cestu či jen stezku je na vás, stejně tak, nechcete-li vynechat hrad, kostelík, kapličku či nejvyšší vrcholy (např. Zámecký vrch měří 681 metrů).

Uvedena je zde i možnost spojení vlakem, autobusem či autem a vzdálenosti z jednotlivých míst v ČR. Můžete si do průvodce nalepit i vlastní fotografie či pohlednice či na odpočinkových místech vyplnit osmisměrky složenými z písmen názvů míst, kterými právě putujete. Dozvíte se i náročnost jednotlivých tras a vaše dítko si může vyjmout obrázky vztahující se k počasí a nalepit je na vybraná místa.

Vtipnými texty tohoto průvodce, který může být následně i hezkým suvenýrem, je Eliška Dvořáková.

-red-

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012