SLOVO NA PROSINEC

Eva Střížovská prosinec 2020 Slovo redakce česky

Těšme se na SLUNOVRAT

Já jsem se něj začala těšit už před několika mlhavými studenými dny. Ve tři odpoledne už se sluníčko, pokud občas vyjukne z mraků, chýlí pomalu k západu. Hrůza! Ale pak jsem si uvědomila, že už za měsíc se to bude obracet. Temné dny se budou pomaloučku rozsvěcovat. A teď mne k tomu ještě ujistil článek na FB, pojednávající o astrologickém úkazu, který se děje jednou za x dlouhých let. Přijde to 21. prosince. Už včera jsem to poslouchala z několika podání v astrologii vzdělaných lidí. A protože já nejsem v tomto oboru vzdělaná, dovolím si zacitovat úryvek, který potěší:

V žádném případě není nutné se magického dne obávat. Spíše bychom si měli uklidit ve své duši a urovnat vztahy se svým okolím. Měli bychom si uvědomit, že do našich životů vstupují nejen zákony lidské, ale také pravidla kosmická a karmická.

Lidé by měli otevřít srdce i mysl. Naladit se na to, že zázraky se mohou dít. Měli bychom se intuitivně zaměřit na oblasti, ve kterých stagnujeme. Před slunovratem a v podstatě i nadále vřele doporučuji se všemožně odlehčovat, hloubkově uklízet a též vyndavat zbytečné zátěže z pomyslného batohu, který si v životě neseme. S vděčností ukončit nefunkční vztahy, práci a jiné dlouhodobě neuspokojivé záležitosti a škodlivé návyky všeho druhu. Rovněž se všemožně očišťovat, detoxikovat – na prvním místě pít čistou, kvalitní a pokud možno i energeticky nabitou vodu, dále odlehčit stravu, naprosto minimalizovat maso a alkohol. Samozřejmě pobývat co nejvíce v přírodě, cvičit, zhluboka dýchat… Zkrátka řádně připravit své tělo i mysl na změny, které zřejmě nepřijdou všechny najednou (to bychom nemuseli ustát), budou probíhat postupně, jak uvidíme už v lednu a únoru 2021, předpovídá pro ŽivotvČesku.cz Alita Zaurak s tím, že člověk by si měl udělat také čas sám na sebe a přijmout fakt, že materiální a pragmatické věci lze odložit.

Tak jestli o tom chcete vědět podrobnosti, najděte si to na netu .Přeji krásné dny.a hlavně naději na změny k lepšímu.

Eva Střížovská

 

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012