SLOVO IGORA CHAUNA

červenec 2020 Aktuality česky

Jímá mě pobouření a lítost, když vidím amatérismus, s nímž se hýbe lidskými životy, ničí se podnikání v České republice a opovrhuje se člověkem jako individualitou, včetně jeho práva na kulturu, na život v radosti a beze strachu, a na svobodné sdružování a pohyb. A na svobodné DÝCHÁNÍ bez nesmyslné a nezdravé roušky! Mám na mysli nová opatření na Kutnohorsku a především teď v Moravskoslezském kraji. Žádám zodpovědné orgány i určitá média, aby nás přestaly strašit abstraktním počtem „infikovaných Covid 19“, ale uváděly KOMPLEXNÍ DATA v této podobě:

A) počet nově NAKAŽENÝCH B) z toho počet BEZPŘÍZNAKOVÝCH C) počet S PŘÍZNAKY onemocnění D) počet HOSPITALIZOVANÝCH E) a z toho (!) V OHROŽENÍ ŽIVOTA (na ventilačních přístrojích)

A dále pak u počtu zemřelých JASNĚ URČIT, kdy byla infekce pouze přidružená a hlavním důvodem úmrtí byla JINÁ DIAGNÓZA, a kdy OPRAVDU u nás v České republice zabíjel Covid 19.

Žádejme tyto konkrétní údaje, máme na to právo! Jinak NIKDO NEMÁ PRÁVO žádat po nás rouškovou poslušnost, ekonomické a podnikatelské strádání a lidské oběti a omezení!

Bez těchto konkrétních údajů jsme pouze balamuceni, strašeni a zásobováni ABSTRAKTNÍMI ČÍSLY o tzv. „nových případech“, kdy ovšem v naprosté většině ti lidé ani nevěděli, že tu infekci v sobě mají! (S trochou ironie lze říci, že v tom je její zákeřnost!) :-)

Jsem si vědom, že jinde ve světě – pravděpodobně v jiné mutaci viru, v populacích přestárlých, oslabených, obézních nebo jinak rasově disponovaných – je nebezpečí této nemoci vyšší. U nás však nedosáhla ani rozměrů silné chřipkové epidemie. Stát a současná vláda však zastavily život v zemi, poničily ekonomiku, zařízly podnikání a živnostníky a vyvolaly OBROVSKOU VLNU STRACHU A DEPRESÍ. Podle odborníků se duševní problémy v době „koronavirové krize“ zvedly až třikrát. A vrcholem je, že tato vláda zařízla neuvěřitelný, astronomický a v podstatě sci-fi rozpočtový schodek ve výši půl bilionu korun, čísly 500 000 000 000,- Kč!!! Zadlužila nás tedy na desetiletí dopředu, a na několik pokolení. Opatření u nás provedená a následná ekonomická škoda nás řadí na 5. nejpostiženější místo v Evropě! Tedy hned za země, kde epidemie opravdu silně propukla a ničila desetitisíce životů (údaje k 17. 7. 2020):

45 318 zemřelých United Kingdom 35 028 zemřelých Italy 30 141 zemřelých France 28 420 zemřelých Spain 358 … zemřelých Czechia

Takovou má tedy efektivitu „boje proti koronaviru“ naše vláda. Její česko-slovenskou hatmatilkou hovořící premiér (trestně stíhaný a soudně usvědčený z členství v StB, a křivě přísahající na zdraví svých dětí, stále je to třeba opakovat) to absurdně korunoval slovy: „Zachránili jsme tisíce mrtvých!“ A nutno říci, že u nás se i těch 358 zemřelých napočítalo horko těžko, a byl v nadsázce započítán i člověk, který spadl ze schodů a při pitvě mu pak byl zjištěn koronavirus v těle. Zatímco v uvedených zemích docházelo a dochází k opravdové tragédii.

Samozřejmě, že teď se teprve dostáváme k meritu věci: TATO VLÁDA NENÍ VLÁDOU ODBORNÍKŮ a v jejím čele NENÍ SCHOPNÝ MANAŽER a podnikatel, ale desperát, který temným způsobem nashromáždil konglomerát nečitelně provázaných podniků, většinou zemědělských a potravinářských. Jen obtížně je schopen samostatného projevu, projevuje psychopatologické sklony, podle svědků je velmi sprostý k podřízeným i spolupracovníkům a u moci se drží reklamním marketingem díky činnosti jako kdyby na návykových látkách závislého reklamního odborníka. (Viz slavné video v rozhovoru pro DVTV - https://youtu.be/054QL9QTGtU) Voliči současného premiéra a jeho takzvané strany by si měli uvědomit, že tento „skvělý manažer“ svou firmu nebudoval jako normální podnikatelé, ale agresivně ji kumuloval nájezdy a polykáním jednotlivých firem a soukromníků, což je doloženo a o čemž existuje řada až otřesných svědectví. Dále masivně těží z českých a evropských dotací – a přesto má podnikatelský dluh Agroferu téměř 50 miliard korun!!! Peníze dluží aktuálně také Číňanům – proto se musí chodit bezpáteřně klanět před čínské letadlo s rouškami, předraženými a nefunkčními, když přistanou na pražském letišti...

Tento člověk má v sobě geneticky zakódovaný boj se živnostníky a středním stavem, a chce je podvědomě ničit a polykat je. A o tom svědčí i celá jeho činnost nejprve ministra financí a nyní premiéra.

A v této činnosti mu nikoliv náhodou pomáhá dnešní pokleslá sociální demokracie – a zločinní komunisté. Právě tyto tři strany zařízly onen neuvěřitelný půl bilionový dluh!

V SOUČASNÉ DOBĚ SE POTVRDILO, právě na příkladu Karvinska, že tato vláda se v průběhu 66 denní karantény (12. března až 17. května) vůbec nic nenaučila a její schopnost řešit a REAGOVAT NA SITUACI zůstaly nulové. Jediné, co nám opět servíruje, jsou ZÁKAZY, pokračující NEINFORMOVANOST A STRAŠENÍ a falešné PŘÍSLIBY finanční pomoci, na kterou navíc většina potřebných nedosáhla, a pokud ano, musí ji často vracet.

V případě Kutnohorska a Moravskoslezského kraje to teď vláda alibisticky hodila na epidemiology a na místní hejtmany a starosty. Ve jménu údajné „péče o seniory“. Aby se senioři nenakazili! Nelze si však nevšimnout, že se zároveň jedná o podbízení (a strašení zároveň) poslední voličské skupině, která je ANOfertu věrná a za pseudoprebendy (předem dávám, zadem 2x beru) tvoří oněch stabilních 30% voličské základny uchvatitelského sdružení ANO.

Kdo by se domníval, že dramatický čas jarních zákazů a omezení byl nějak využit, že funguje opravdu už ona „chytrá karanténa“, že byly rozvrženy pravomoce a určeny opatření pro případ slibované „druhé vlny“, velmi se mýlil. Nastává opět chaos, diskomunikace a marasmus. Jarní zaříznutí republiky na 66 dnů nikoho nic nenaučilo! Nevidíme spolupráci vlády, hejtmanů a epidemiologů, nevidíme inteligentní a takticky připravený operační plán, který by se ukul v průběhu uplynulých třech bizarních měsíců. Jsme opět svědky CHAOSU, amatérismu, náhlých zmatečných rozhodnutí a absolutní neúcty vůči právům a potřebám normálních lidí, občanů.

Odpovědnost za tento stav padá i na hlavy těch, kdo tu 30 let byli voleni a vládli, a dovedli občany ke znechucení tak velkému, že volili i tohoto dobrodruha. To je smutný fakt, který si je nutno pro pochopení současné situace naplno přiznat.

IGOR CHAUN

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012