Společná obrana Evropy?

Marina Hofmanová (Hužvárová) 6 2017 Aktuality česky

Brobudili se konečně evropští představitelé a začali chápat, že Evropa  dosti zaspala v konejšivém pocitu svého vlastního bezpečí? K tomuto tématu se v pátek 9. června koná na pražském Žofíně konference o evropské bezpečnosti a obraně.

Snahou účastníků bude rozhoupat k aktivitě spolupráci v oblasti bezpečnosti a obrany na evropské úrovni, její posílení, nemůže chybět ani téma spolupráce EU s NATO, obranný výzkum a vývoj vojenských schopností, včetně Akčního plánu pro evropskou obranu. S tím souvisí také diskuze nad legislativními návrhy, které má v červenci představit Evropská komise.

Na právě probíhající konferenci promlouvají představitelé členských států Evropské unie, zástupci evropských institucí, NATO a evropského obranného průmyslu.

Konferenci můžete aktuálně sledovat v živém přenosu zde, více informací z oficiálního zdroje najdete zde.

 

Defence & Security Conference Prague - DESCOP 2017

On 9 June 2017 a unique high-level conference on European security and defence is being held at the Žofín Palace Prague, opened by the European Commission President Jean-Claude Juncker.

Strong European security and defence cooperation is essential for our future. There needs to be a thorough discussion on the matter on all levels possible.

More information here.

 

 

 

 

, můžete konferDoufejme tedy, že nezůstane u pouhých deklarací, Jak se k  , respektive její

 

 

http://www.army.cz/en/ministry-of-defence/defence---security-conference-prague---descop-2017-133767/

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012