Ohlasy ke knize Horálkovic rodina a zvířena I.

-red- 3 2017 Ohlasy a názory česky

 

Mila EVO,

To je senzace a ja posilam za tuto knihu ten nejvetsi dik. Jsem teprve v polovine knihy, ale to je opravdu zazitek cist. Neuveris kolik zazitku z Tveho zivota je uplne stejnych s mym zivotem. Byla jsem dite svobodne maminky a vim, jak se ji lide v ulici vyhybali a tim trpela. Zemrela ve veku jen 25 roku a mne tu nechala osmiletou s babickou.

Ty prave a nase nadavky uplne miluji, protoze v tom jsem take vyrustala. Obdivuji Tebe, ze po nelehkem zivote v detstvi se stala z Tebe takova uzasna a ve svete znama bytost, ktera drzi CESKY svet pohromade po mnoho let a my vsichni Ti ze srdce prejeme jeste dlouhy retez krasnych roku.

A pro zasmani Ti ja oznamuji, ze my zde v mem meste NEWCASTLE ve state NSW v Australii mame ohromny velkoobchod,ve kterem dostane kazda narodnost zijici v tomto meste naprosto vsechno,co jedli doma.

A ten obchod se jmenuje “ BIBINA”. Veris tomu? Kde jsi Ty prisla na takove jmeno svoji kocicky? Dekuji za prima knihu, kterou si prikladam k mym pokladum z domova.

Vzpominam a preji Ti pevne zdravi …

Prostejovacka z klokani zeme DANA.

 

---------------

 

Kniha Evy Střížovské Horálkovic rodina a zvířena I. je postavena na rodinných příbězích, příbězích vykreslených s osobitou dávkou humoru. Tyto osobní příběhy jsou zasazeny do reálného světa, skutečného života v naší republice, počínaje rokem 1890 a končící současností (i když ne vždy jsou příběhy řazeny v časové ose).

Čtenář se lehce může přenést do vzpomínek na vlastní dobové zážitky. Kulisy příběhů ožívají a jsou snadno představitelné.

Kniha obsahuje mnoho dokumentujících černobílých fotografií.

Knihu vydala autorka ve vlastní režii a je k zakoupení (strizovska@seznam.cz), cena brožovaného vydání je 200 Kč, v Evropě 10 EUR a v zámoří 10 USD i s leteckým poštovným.

Lada Topinková

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012