Kalendář a známky?

Eva Střížovská 2 2017 Aktuality česky

Vážení čtenáři,

mnoho z vás mi napsalo, že je škoda, že příští kalendář, tedy na rok 2018 už nebude.  A jestli by to přece jen nešlo nějak udělat… Ano, šlo, ale to bych na to nemohla být sama jako letos. Čtyři měsíce jsem kalendář skládala dohromady, pak jej grafik „zlomil“ a já spolu s Jiřinou Hanzlovou jsem četla korektury, doplňovala chybějící obrázky, popisky pod ně či krátké doplňky. Když byl vytištěn a ochotný vnuk mi výtisky přivezl domů, nedělala jsem zase nic jiného, než balila a chodila s výtisky na poštu. A sama nevím, kdy jsem dělala Český dialog a  knížku Horálkovic rodina… Tedy vím, pomáhala mi hodně Lada, která ale ze zdravotních důvodů musela přestat.

Tedy, kdyby měl Český kalendář v krásném výročním roce 100 let od založení státu vyjít, musel by se ho někdo ujmout. Ráda bych předala kontakty na báječné autory i event. dobrovolné pomocnice.  Ale upozorňuji, že z toho nekouká žádný výdělek, jsem každoročně ráda, když se zaplatí výlohy.

A druhá zpráva pro zájemce: Mám spoustu známek z celého světa za posledních 30 let. Jestli je někdo sbíráte, ozvěte se, ráda zašlu.

Eva Střížovská

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012