DĚKUJEME

Eva Střížovská 12 2016 Slovo redakce česky

 

 

Vážení a milí přátelé a čtenáři,

 

dnes má Český dialog výročí. Dvacet sedm let od svého založení. Je to vlastně mladík, i když o jeho tvůrcích se to říci nedá. Někteří už nás mohou chválit nebo peskovat jen z nebeských výšin jako textař Petr Rada, sekretářka Helenka Kováříková či kalifornská přispěvatelka Jiřinka Teyrovská, Zdeněk Reimann a další dobří lidé. Naše milá pomocnice Lada Topinková se ze zdravotních důvodů už nebude moci webové stránce Českého dialogu věnovat jako dosud, takže zbýváme my – Eva a Venda. A také nám míní trochu pomáhat Marina, což vítáme. (Ona umí kromě štrúdlu dělat i dobrou redaktorskou práci.)

 

Chceme poděkovat všem čtenářům, kteří čtou naše stránky, popřát jim hezké prožití posledních dnů adventního času, radost a pohodu o vánocích a šťastný nový rok. A to samé i výtečnému muzikantovi Jakubovi Zahradníkovi, který nás pozval do své Pianotéky. Tam jsme v kruhu nejbližších oslavili zmíněné výročí a zatelefonovali hromadně naší drahé autorce a nyní nemocné dr. Janě Volfové.

 

Jmenovitě děkuji čtenářům, kteří nám poslali finanční příspěvky na další činnost:Marie Kužílková, Choceň, Jiří Pánek, NSR, Lady Milena Grenfell-Baines, Alena Martinů, Toronto, František Tuháček, Blatná, Maria Cron a Ladislav klošut, Švýcarsko, Ota Štorch, Švédsko. Poděkování patří samozřejmě i našim zástupkyním ve světě Lady Mileně – za Velkou Británii, Míle Drunecké – za Švédsko, Majce Cron – za Švýcarsko a Janě Růžičkové za - Austrálii.

 

Eva Střížovská, 13. prosince 2016

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012