Pozvánka z Belgie

-red- 3 2016 Naši ve světě česky

 

Řehořská taneční zábava

sobota, 12. březen 2016, 19:30 - 00:00

 

Ač se říká Březen - za kamna vlezem',

my za kamny sedět rozhodně nebudem',

ale naopak: hrát, zpívat a tančit,

zkrátka - vesele se bavit budem'!


Srdečně vás zveme na ŘEHOŘSKOU TANEČNÍ ZÁBAVU.

Pozvánku najdete zde: https://www.dropbox.com/s/2agx35motbmxj7t/beseda-rehorska-zabava-v1.jpg?dl=0

Na shledání s vámi se těšíme v sobotu 12. 3. 2016 od 19:30 ve farním sále Sint Anne Pede (Herdebeekstraat 169, 701 Itterbeek - Dilbeek)

Pošlete prosím co nejdříve přihlášku na spolek@beseda.be a vstupné na účet Besedy u ING BE26 3630 3022 4129 a BIC: BBRUBEBB. Vstupné činí 10 € pro členy Besedy (pouze při platbě předem!) a 15 € pro přátele Besedy. V přihlášce uveďte, pro kolik lidí si přejete rezervovat stůl. Při platbě na místě budete moci obsadit pouze zbylá volná místa.

Zábava je neformální, podle toho můžete volit i vhodné oblečení. Během večera nám bude hrát ve stylu Elánu, Habery, Žbirky apod. slovenské, české i zahraniční skladby kapela TAU pod vedením Tomáše Kukliše. Od půl osmé do devíti hodin bude podium patřit těm, kdo bude chtít vystoupit s krátkým programem. Hudební, pěvecké, taneční či divadelní vystoupení si můžete připravit i vy. V takovém případě nebudete platit vstupné. Informujte nás o tom však co nejdříve.

Občerstvení bude zajištěno, tombola nabídne zajímavé drobné i větší ceny, včetně celoročního předplatného českého měsíčníku podle vašeho výběru. Máte-li chuť nám s organizací večera pomoci, dejte nám to obratem vědět. V takovém případě je vstupné i občerstvení zdarma.

Těšíme se na vás!

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012