ANKETY

1 2003 Ohlasy a názory česky
obálka čísla

TAK VIDÍTE, MILÍ ČTENÁŘI, a máme zde další anketu! (Nezapomeňte, že pokračuje i ta minulá O významných Češích.)

Prosíme, napište nám Váš názor a zkušenosti s češtinou ve světě. Jak u vás v rodině či u vašich přátel a známých. Napište nám také, které české osobnosti považujete za nejvýraznější osobnosti jak z minulosti či přítomnosti a jaké české osobnosti, jsou obecně známy v zemi, kde žijete.

Těšíme se na vaše dopisy, z nichž vždy jeden vylosujeme a odměníme knihou či hudební kazetou. (Naději na výhru máte, neboť dopisů, podle dosavadních zkušeností, nebude mnoho.) Ohlas na minulé číslo nám přišel pouze jeden, zato však velmi pěkný, viz strana 25 vánočního dvojčísla. Byl od Marvina Marka z Houstonu, kterému posíláme Český kalendář 2003.

Prosíme, pište nám také, co se vám líbí či nelíbí v jednotlivých číslech časopisu. Chtěli jsme v tomto vydání otisknout anketu, bohužel, místo je omezené, dáváme přednost připraveným článkům, kterých je skutečně mnoho.

Rádi bychom věděli, zda vás zajímá více politika, historie, české zvyky, krásy naší vlasti, polemika čtenářů, tedy dialog, kulturní novinky, rubrika o našich ve světě, kteří autoři v našem časopise vás oslovují a proč aj. Pomozte nám tvořit náš a váš časopis!

Vaše redakce

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012