GŘ Zelený vydělal 9 miliónů

4 2014 Ohlasy a názory česky

Generální ředitel Českých drah Zelený vydělal za 7 měsíců ve funkci 9 miliónů korun!
(možno pouze v našem bohatém a spravedlivém státě).

 

Normální občane ČR. Jaké máš prosím pocity, když čteš výše uvedený titulek. Když se zamyslíš a zjistíš, že je to vlastně moc dobře, že se náš bohatý a spravedlivý stát stará o své schopné, věrné a nadpřirozeně inteligentní manažery.

 

Služby pana Zeleného jsou naším státem ceněny na 2 680,- Kč za hodinu. Pro zjednodušení počítáno včetně víkendů a svátků při 16 ti hodinové denní pracovní době!
Pan Zelený a mnozí jeho také státem štědře odměňovaní kolegové jistě zmíní: A co? „Zlatý padák“, ale ta obrovská odpovědnost… o tom, třeba někdy příště.

 

Náš bohatý a spravedlivý stát se nechová dobře pouze k manažerům státních a polostátních molochů typu Státní lesy, ČEZ apod.
Náš bohatý a spravedlivý stát se chová dobře a štědře i k poslancům a senátorům, vládním a ministerským úředníkům, lobbistům, politickým stranám a jejich přisluhovačům, nadacím, estrádním a mediálním „umělcům“, tunelářům, nepracujícím uživatelům státních dotací a příspěvků apod.

 

Škoda, že náš bohatý a spravedlivý stát je nevšímavý k morálním, nápaditým, obětavým, pracovitým lidem, kteří si vše musí prosadit a vydřít sami. Je totiž ani nenapadne, že by jim mohl ten náš bohatý a spravedlivý stát být nějak nápomocen či dokonce užitečný.

 

Normální občane ČR!
Nevím jak Ty, ale já, ač to bude znít neuvěřitelně, přeji svým spoluobčanům, ke kterým je náš bohatý a spravedlivý stát nevšímavý, úspěch a blahobyt.
Nesnáším však, když z nás náš bohatý a spravedlivý stát neustále dělá blbce!
A co Ty? Věříš, že „nová“ vládní garnitura to změní!


Já bohužel NE!

 

Vladimír Krigl
nakladatel

vladimir@krigl.cz

 

 

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012