Další vánoční pozdravy od čtenářů přicházejí

12 2013 Ohlasy a názory česky

ty nejzajímavější jsme vybrali a rádi zveřejňujeme

 

....... také přeji Vám a Vašim blízkým hezké Vánoce a zasílám několik fotografií z předvánočních Drážďan. Hlavními vánočními symboly jsou v tomto městě nepřehlédnutelné ochranovské  hvězdy, které jsou vyráběny  potomky náboženských emigrantů, kteří v 18. století opouštěli severní Moravu a Slezsko, aby v Ochranově (něm. Herrnhut) v Lužici nalezli nový domov - tedy se jedná vlastně o jakési naše krajany.

 

Zdeněk Víšek, Slaný, Česká republika

 

.....dekujeme Vam za mile vanocni prani s krasnym pohledem na misto, ktere je nam duverne zname. Nedaleko odtud, v byvale lodenici u usti Certovky do Vltavy, jsme stravili kus naseho mladi.

Vrat´ka a Karel Novákovi, Švýcarsko

 

Milé dámy, které si dáváte tak velkou péči a práci, abychom se my, co jsme opět v naší vlasti necítili osamělí, ráda bych vám touto cestou poděkovala  též za krásný a veselý večírek k oslavě Vánoc. Přeji zároveň zdraví a prosperitu klubu a všem kteří jsou jeho podporovatelé. Moje děti a přátelé jsou všichni po světě a tak pro jednou jsem volila samotu. Dnes ale již mám fotografie těch, kteří jsou nejdále a jelikož Štědrý den už máme za sebou, život vstoupí zase do svého koloběhu a nebude čas na sentimentality. Srdečně zdraví

Milena Pištora, Praha

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012