Divadlo na Tahu uvádí hry Václava Havla

3 2013 Kultura česky

Divadlo na tahu a Andrej Krob Vás zvou do svého Studia v srdci Prahy. Přijďte v březnu zažít velké divadlo na malém jevišti - Havel, Ionesco, Levinský, výstava Bohdana Holomíčka a koncert Sylvie Krobové. A otevřený bar.

 

Po 36 letech putování to Andrej Krob se svým DIVADLEM NA TAHU dotáhl na podzim roku 2011 až ke svému vlastnímu stálému prostoru. Stihl to na poslední chvíli. Václav Havel – odvěký přítel a inspirační zdroj Andreje Kroba a jeho divadla - ještě stihl přijít na zahájení. Přišel na pět minut, zůstal celý večer. Bylo to naposledy.

 

Divadlo Na tahu, které vzniklo před více než 35. lety dnes již legendárním představením zakázané Havlovy ŽEBRÁCKÉ OPERY, má tedy konečně svůj prostor. Mohli bychom hovořit o bývalém studiu PAMĚŤ. Ale nezdá se nám vhodné nechat zapomenout na záslužnou dlouholetou galerijní činnost manželů Vovsových, kteří dali prostoru v Soukenické ulici 29 zajímavý program a dobře zapamatovatelné jméno. Uvádíme zde nejen divadelní představení ale také výstavy, projekce dokumentárních filmů, autorská čtení apod.

Foto je z představení hry Audience od V. Havla

 

Celý březnový program najdete zde

http://www.divadlonatahu.cz/78_BREZEN-2013

 

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012