Český výrobek - stále silnější téma

Maf 3 2013 Ostatní česky

Nadační fond Český výrobek, s nímž dlouhodobě spolupracujeme, nám hlásí příliv nových členů.

 

Po nedávných aférách s technickou solí v polských potravinách, a nyní s utajovaným koňským masem v různých polotovarech vyráběných napříč Evropou, se znovu zvedá pozornost k českým, stále snad dostatečně kontrolovaným potravinám. A firmy zjišťují, že logo s českým lvíčkem, které mohou používat  členové Nadačního fondu Český výrobek, jim zajistí zákazníkovu pozornost.

 

Zákazníci však vyhledávají domácí značky nejen v obchodech s potravinami, ale i v jiném sortimentu. Shánějí české hračky, nábytek, ale i textil a různé průmyslové zboží. Nevěří příliš levnému čínskému dovozu a více zkoumají i další zahraniční výrobky. Už dávno nepovažují automaticky zboží z dovozu za lepší.

Mnohé menší a střední české firmy proto i přes krizi dobře prosperují, poté, co se znovu zaměřily na osvědčenou výrobu v tuzemsku, české ruce i domácí suroviny.  A vědí, že u Nadačního fondu Český výrobek najdou podporu v podobě propagace a podpory na jím organizovaných akcích. Také se mohou v tomto společenství navzájem inspirovat a spolupracovat mezi sebou. Pro vývoz mohou členové nadačního fondu používat název Genuine Czech. A najdete-li také u vás v obchodě zboží označené lvíčkem v národních barvách, nemusíte váhat. Jde zaručeně o ČESKÝ VÝROBEK.

Více informací o tom, které firmy jsou členy nadačního fondu, najdete zde: http://www.ceskyvyrobek.cz

 

Na webové stránce se také dozvíte, jak konkrétně podnikání sdružených firem nadační fond podporuje, ale také plno zajímavostí o českých vynálezech, patentech a jiných plodech české vynalézavosti a umu…

.

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012