Radost z Košic do světa

-ES- 1 2013 Ohlasy a názory česky

Jak již všichni ti, co si objednali Český kalendář 2013 zjistili, ke kalendáři bylo přiloženo malé překvapení. CD. A lidé nám píší:

…nevím ani, jak Vám mám poděkovat za CD, které nahrál Ženský sbor Českého spolku v Košicích. Jsou úžasné ty dámy. Repertoár i jeho provedení NESKUTEČNĚ KRÁSNÉ. (A jak umějí česky!)  Chtěla bych Vaším prostřednictvím vyslovit obdiv a poděkování za krásný zážitek, na který jsem si teď o Vánocích mohla udělat čas a v klidu si vyslechnout celé CD. Velký dík i obdiv patří umělecké vedoucí Mgr. Olze Varínské za výběr skladeb. Vyřiďte velký dík Ženskému sboru Českého spolku v Košicích.

Srdečně Vás zdravím a přeji Vám úspěšný nový rok 2013.

Eva Řeháková, Praha

P. S.: Na nádherné CD mě upozornila sestřenice Eva Řeháková, a tak jsem Vám ocitovala vše, co mi říkala. Já sama jsem si jej honem poslechla a opravdu se musím jen připojit k jejím slovům. Jiřina Hanzlová, Praha

… Krajino vzdálená –  CD s tímto názvem v Českém kalendáři - jak pěkný dáreček k vánocům! Bohuslav Martinů a jeho Otvírání studánek, to je moc hezké!

Děkuji velice.

Abraham Mas, Izrael

Redakce děkuji za tyto i za mnohé další příznivé ohlasy na vánoční překvapení. Kdo ještě kalendář s tímto CD nemá, může si o něj napsat do naší redakce nebo přímo na e-mail:

strizovska@seznam.cz

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012