Loučení s tištěnou verzí

ZIMA 2011 Slovo redakce česky
obálka čísla

Vážení čtenáři,
na str. 1 a na str. 50-51 jste mohli číst co nás vede k tomu přejít od tištěného časopisu k internetové verzi. Dostáváme už rok, kdy jsme o tom vážně uvažovali a dali to lidem vědět, řadu ohlasů. Někteří jsou z toho smutnï. Píší např.: počítač sice používám, ale papír je papír a do postele, kde rád čtu, si internet nevezmu. Většina ale chápe naši situaci a vyslovuje nám poděkování. Budeme se snažit, aby i na interetu byl pro Vás časopis zajímavý a více aktuální. Uvažujeme dokonce, že se tam navrátíme k periodicitě – měsíčníku. A také častěji budeme nabízet různé aktualitky.

Eva Střížovská

Milá paní Střížovská,
jenom díky Vaší pilnosti a houževnatosti vytrval Český dialog jako tištěný časopis taková dlouhá léta. Chápu, že se to nedá vydržet napořád, ale je mi to líto. Za ta léta, co si v něm čtu, mi přirostl k srdci a rozhodně se ho nevzdám, i když je mi coby staršímu pánovi tištěný text sympatičtější než totéž na monitoru.

K budoucímu obsahu nemám moc připomínek. Český dialog byl doposud velmi rozmanitého obsahu, a tak by to mělo zůstat i nadále. Pokud by to bylo možné, doporučoval bych oddělit český a anglický text. Já sice anglicky čtu, ale ty anglické příspěvky v Českém dialogu jsem téměř vždy ignoroval. Když budete na internetu, tak by určitě bylo jednodušší ten přehled aktuálních událostí udržovat aktuální.

Samozřejmě jsem ochoten za internetovou verzi zaplatit a doufám, že nás bude hodně. Přeji Vám i paní Fialkové hodně úspěchů v boji o Český dialog a těším se na příští čísla.

Srdečně zdraví Ctirad Pánek

Moc děkujeme! Eva Střížovská a Martina Fialková

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012