Pojeďte na výlet!

1-2 2009 Ostatní česky
obálka čísla

Česká republika, ale i Slovensko skýtají nepřeberné možnosti míst k zajímavým výletům, při nichž si spolu s vašimi přáteli můžete připomenout, „jak je krásně u nás doma“. Žijete-li ale mimo ČR a jste třeba členy nějakého českého spolku nebo pracujete lidmi, kteří by rádi poznali Českou republiku, potřebujete k přípravě takového výletu nebo delšího pobytu pro kolektiv spoustu informací. A nejen informací. Potřebujete i autobus či jiný dopravní prostředek, většinou také kvalifikovaného průvodce a především dobrý cíl a kvalitní náplň takového zájezdu. A teď poraď, kdo můžeš!

My v Českém dialogu jsme vždy rádi, když můžeme poradit – a tady můžeme. Zkuste se obrátit na společnost UAS Prague. (cestovní agentura) Firma v čele se sympatickými mladými lidmi paní Evou Illnerovou a Michalem Zemanem má dostatek zkušeností a velice širokou nabídku v tomto oboru. Oba se věnují se cestovnímu ruchu, zejména v návaznosti na krajany a jejich přátele, více než 15 let. Pro letošní rok navíc připravili speciální aktivity tzv.„teambuilding“, ve kterých si firemní, zájmové i turistické skupiny vyzkoušejí své dovednosti týmové práce, zároveň si však také odpočinou. Mnohé z těchto aktivit přenášejí i do oblasti cestovního ruchu.

www.university-abroadservice. cz (teambuilding)

UAS Prague nejen, že zajistí dopravu pro malé i velké skupiny (disponuje autobusy a minibusy osvědčeného českého dopravce, firmy Martin Zeman - O. K. BUS Praha

(www.okbuspraha.cz)

Společnost vytváří podle přání výlety po České republice a Slovensku, ale v případě zájmu klientů i po celé Evropě. Jak ale oba společníci zdůrazňují, jejich společnost není „továrna na turistiku“. Na čem si oba zakládají, to je individuální přístup ke každému klientovi a netradiční programová náplň výletů.

Programy pro jednotlivé skupiny jsou vždy připraveny maximálně zodpovědně a s fantazií, obsahují spíše netradiční možnosti, jakými jsou například noční romantické prohlídky hradů či zámků, kostýmované „středověké večeře“ na soukromém zámku, procházky tajemnými místy, často zpestřené ještě například o umělecký zážitek v podobě koncertu. Dále návštěvy měst a míst s typickými českými tradicemi, které jsou doplněné ochutnávkou právě toho, co dané místo, město či kraj proslavilo (chodské koláče, lázeňské oplatky, štramberské uši – možná i znojemské okurky? Musím se zeptat..) Účastníci mohou dostat malý typický dárek připomínající navštívenou lokalitu (místní keramiku a pod.), který si mohou i sami vyrobit.

UAS Prague si zakláda na tom, že žádný program, který připraví, není stejný. Nabízí své síly i těm krajanům, kteří o této možnosti zatím nevědí a chystají se letos při jakékoli příležitosti navštívit Českou republiku a trochu ji třeba i procestovat.. Největší radost mají z klientů, kteří se vracejí a žádají si jejich služby znovu. Těchto klientů přibývá…

UAS Prague zajistí i samotný průvodcovský servis a procházky městem, vytvoří výlet, či návštěvu daného místa či města tak, jak si klient přeje či potřebuje, například výlet do rodného města či místa s možným vyhledáním přátel a kamarádů, nebo milých přírodních míst ve vzpomínkách krajanů.

www.university-abroadservice. cz (tour guiding)

Speciální zaměření služeb společnosti UAS Prague, se týká servisu pro zahraniční university, které mají zájem zajistit semestr pro studenty své university v České republice a které chtějí svým studentům umožnit co nejlépe poznat zemi, ve které studují. Zde společnost zajistí kompletní celkový program od vlastního návrhu programu po následný přílet studentů, jejich ubytování, tématického zaměření výuky, zajištění výukových prostor, odborných přednášek profesorů – lektorů, výletů a akademických i volnočasových aktivit, konče odvozem studentů na letiště po ukončení semestru.

www.university-abroadservice. cz (university services

UAS poskytuje ale ještě mnohem širší spektrum služeb. Můžete se s nimi vydat i na wellness sportovní výlety, do lázní, nebo na oblíbené fotografické výlety, jejichž posláním je umožnit vášnivým fotoamatérům – fotografům zajistit neopakovatelné zážitky návštěvou zajímavých přírodních scenerií, měst a míst. Společnost UAS Prague zajišťuje a vytváří kompletní programy pro amerického partnera www.euroamtravelclub.com, po České republice, Evropě a sportovně relaxační pobyty. A ohlasy klientů? „Každá minuta toho zájezdu byla skvělá...“, stojí tam například.

Na doplnění informací o činorodé společnosti UAS Prague zmiňujeme ještě například dlouhodobou podporu dětského domova a aktivit spojených s podporou nejen po stránce materiální, ale hlavně lidské.

Vyzkoušejte tedy také UAS Prague – a přijeďte se svými přáteli poznávat Českou a Slovenskou republiku, přijeďte relaxovat, poznávat, ale i vzpomínat. Oba protagonisté této společnosti vám budou maximálně nápomocni.

www.university-abroadservice.cz
www.okbuspraha.cz
e-mail: u-a-s@volny.cz

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012