Vernisáž

11-12 2001 Kultura česky
obálka čísla

    Chceme se s vámi podělit o jeden z nejpříjemnějších kulturních zážitků poslední doby. Byli jsme pozváni na vernisáž nástěnných maleb výtvarného kroužku "Zdeňka" Kladno -- klubu UNESCO -- spojenou s výstavou 24 obrazů Mgr. Přemysla Povondry. Nástěnnými malbami vyzdobili členové výtvarného kroužku "Zdeňka" kanceláře firmy DELTA Consulting, spol. s. r. o. Nemusíme asi ani připomínat, že velmi zdařile, již všichni víme, že jsou tam samí šikulové.
    Originály obrazů Přemysla Povondry jsme konečně mohli vidět zblízka i v Praze (předtím pořádal výstavy již několikrát samozřejmě na Kladně, ale i v zahraničí) a užít si příjemnou atmosféru při jejich prohlížení, neboť jsou to obrazy milé a laskavé. Pro "ilustraci" několik názvů: Člověčiny, Ženy a moře, Růžový sen, Modlitba pro třetí tisíciletí, Fšichni sou na pláži, Klauni a píšťala, Paní s laní, Kytary... Na vernisáži vystoupila hudební skupina "Dobráci", která ještě umocnila kulturní zážitky. Vynikajícím a milým hostitelem byl ing. Vlastimil Pokorný, jednatel firmy DELTA Consulting s. r. o.,
    v Praze 1 (firma -- pracuje na trhu v ;oblasti služeb a poradenství od roku 1993), která pro tuto příležitost zajistila zážitky kulinářské a hlavně dala k ;dispozici všechny své kancelářské prostory.
    Jestliže se předem domluvíte se zástupci firmy, můžete celou výstavu projít osobně.
tel. 24 21 14 66, 67, 68, fax 24 21 18 34, e-mail: delta@deltaconsulting.cz


-jh-

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012